EMD Elektrik - İnşaat & Mühendislik

Firmamız, 17 Aralık 2002 tarihinde faaliyete geçmiş, Elektrik, Proje, taahhüt ve Müşavirlik hizmetleri amaçlı, Ticaret odasına kayıtlı, Sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile varlığını sürdürmektedir. Kuruluşundan bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen firmamız kurumsal ve bireysel geniş müşteri portföyünden aldığı destek ile büyümeye devam etmektedir.

Firma kurucusu; Elk. Müh. Dündar DEMİRHAN 1982 yılı İDMMA Vatan mühendislik Fakültesi mezunu olup uzun yıllar özel sektörde Yüksek gerilim ve Alçak gerilim konularında tecrübe edinmiş ve 2002 yılında “EMD MÜHENDİSLİK” adı altında kendi firmasını kurmuştur. Şahıs firması bünyesinde hizmet vermenin, müşteri memnuniyetinde yetersiz kaldığını gördüğünden, 07 Ağustos 2009 tarihinde EMD ELEKTRİK İNŞAAT MÜHENDİSLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. ‘ne dönüşmüş ve kurumsal bir kimlik kazanmıştır. Yeni oluşumuyla, Bundan böyle hizmetlerinde ve yaptığı her işte sorumluluk, bütünlük ve mükemmelliğin taahhütü ile tam bir müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmaya devam edecektir. Bugüne kadar taahhüt ederek yapmış olduğu işlerde vermiş olduğu sözüyle kalite beyanatına açıklamaktadır.

Firmamız, kalite yönetim sistemi ISO 9001:2000 standardı ile belgelendirilmiş bir kuruluştur. ISO 9001:2000 Standardının öngördüğü şartlara uygun olarak Kalite Yönetim Sistemi’ni oluşturmuş ve dökümante etmiştir. Sürekliliği sağlanan bu sistem, etkinliği sürekli iyileştirilecek şekilde şirket bünyesinde uygulanmaktadır.

Faaliyet alanı; İstenilen güçte dahili ve harici Trafo tesisleri, 36 kV’a kadar her türlü Enerji nakil hatları yapımı, Anahtar teslimi komple fabrika tesisleri, Toplu konut alanları, Çevre düzenlemesi, Alçak gerilim Dahili/Harici Dağıtım+ölçü pano ve tabloları ile otomatik kontrol, kompanzasyon, sekonder koruma ölçü panoları montajı ve satışı. AG+OG toptan, perakende elektrik malzemesi satışı, Etüt-Proje-Taahhüt ve Müşavirlik konularıdır.

Ayrıca resmi ve özel kuruluşların tesis ve malzeme ihalelerini yakından takip etmektedir. İhalelere olan ilgisini sürdürmekte ve firmamız tüm faaliyetlerinde, Yönetmeliklere ve Yasalara saygılı olarak, belirtilen kurallara uyarak ilkeli çalışmayı hedef almıştır.

Amacı; İlkeli ve deneyimli kadrosuyla müşterilerine daima sağlıklı ve garantili, kaliteli, tanınmış, TSE standartlı ve ISO kalite sistem belgeli malzemelerin temini ve gerekli ise montajını yapmak, Her türlü elektrik malzemesi kullanım ve montajında teknik bilgi vermek, yardımcı olmak ve onları memnun etmektir. Firmamız bünyesinde satışı ve montajı yapılmakta olan tüm markalar firmamızın ve üretici firmaların garantisi altındadır.

Hedefi; AG ve OG Elektrik malzemelerinde, müşterilerin her türlü ihtiyacına anında cevap vermektir. Firma, Aydın merkezindeki ofisimiz ve ASTİS İş Merkezinde 500 m2 şubemizde satış ve her türlü pano montaj bölümü, YG ve AG elektrik malzemeleri ve şantiye stok sahası ile hizmet vermektedir.